Kalendář akcí

MČR v t-ballu

22.09.2017 10:04
23.9. Praha, na hřišti Eagles

4. kolo Moravské softballové ligy žáků

12.09.2017 16:44
17.9., Kunovice Rozpis:   Hřiště A Hřiště B 10.00 Kunovice A – Brno B Brno W – Kunovice B 11.20 Břeclav – Kunovice A Brno W – Brno B 12.40 Kunovice B –...

5. kolo Moravskoslezské softballové ligy kadetů:

11.09.2017 10:30
16.9. Kunovice   10.00 Kunovice - Brno (hřiště A)           Otrokovice - Břeclav (hřiště B) 11.20 Břeclav - Kunovice (B) 12.40 Brno - Otrokovice (B) 14.00 Brno - Břeclsav 15.20 Kunovice - Otrokovice

4. kolo Moravské teeballové ligy

08.06.2017 16:38
Neděle, 11.6. Brno Rozpis: 1  09:30   Sever Brno   Blansko    :    2   10:10   Břeclav   Kunovice    :...

MČR ve školním beeballu

29.05.2017 20:05
Choceň, středa 31.5. 2017 Rozpis: 10:30 - EP Brno - Šitbořice 11:10 - Šitbořice - Doloplazy 12:30 - Šitbořice - Havlíčkův Brod 13:30 - Rakvice - Šitbořice - o umístění??

4. kolo Moravskoslezské softbalové ligy kadetů

25.05.2017 19:58
27.5. Frýdek Místek Rozpis:   1, Těšín - Otrokovice - 10:00 - 11:15 2, Otrokovice - Brno - 11:30 - 12:45 3. Brno - Těšín - 13:00 - 14:15

Školní ligy v Brně!

14.05.2017 15:19
Den konání: 15.5. 2017, místo: Brno, Nový Lískovec, areál pod plachtami   1. turnaj Školní TeeBallové ligy Brno 1. – 9:30 – ZŠ Šlapanice : ZŠ Elišky Přemyslovny Brno 2. – 10:10 – ZŠ Šitbořice : ZŠ Šlapanice 3. – 10:50 – ZŠ Elišky Přemyslovny : ZŠ Šitbořice Délka zápasu 30 minut.   2....

3. kolo Moravské t-ballové ligy

03.05.2017 10:38
Neděle, 7.5., Blansko Rozpis: 1. – 9:30 – Hřiště "D" - Olympia Blansko : SK Sever Brno 2. – 10:10 – Hřiště "D" - Snails Kunovice : Duhovka Břeclav 3. – 10:55 – Hřiště "B" - Dhuovka Břeclav : Olympia Blansko 4. – 10:55 – Hřiště "D" - SK Sever Brno : Snails Kunovice 5. – 11:40 – Hřiště "D" - Snails...

3. kolo Moravské softbalové ligy žáků

03.05.2017 10:38
pondělí, 8.5., Brno Rozpis: 9.00 Brno A - Kunovice 9.50 Kunovice - Brno B 10.40 Břeclav - Brno A 11.30 Otrokovice - Kunovice 12.20 Kunovice - Břeclav 13.10 Brno B - Otrokovice 14.00 Břeclav - Brno B 14.50 Otrokovice - Brno A 15.40 Břeclav - Otrokovice 16.30 Brno A - Brno B konec...

3. kolo Moravskoslezské ligy kadetů

27.04.2017 20:04
1.5. Brno!!! Rozpis: 1. – 9:00 – SK Sever Brno : Predators Otrokovice 2. – 10:15 – SKG Český Těšín : Snails Kunovice 3. – 11:30 – Snails Kunovice : Predators Otrokovice 4. – 12:45 – SKG Český Těšín : SK Sever Brno 5. – 14:00 – Predators Otrokovice : SKG Český Těšín 6. – 15:15 – SK Sever Brno :...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>