V MSL kadetů tentokráte třetí!

03.05.2015 19:35

Moravskoslezská liga kadetů

3. kolo, pátek 1.5. 2015, Otrokovice

 

Soutěž, kterou hrajeme teprve prvním rokem za SK Sever Brno, jsme po druhém kole vedli společně s dalšími dvěma týmy – Č. Těšínem a Otrokovicemi. Tento fakt jasně naznačuje celkovou vyrovnanost těchto tří týmů. V den státního svátku jsme vyrazili do Otrokovic, kde jsme byli pořadateli 3. kola soutěžě kadetů. Jedenáct z dvanácti hráčů byly šitbořické straky.

V prvním zápase s Otrokovicemi jsme v první směně začali dobře, když jsme zaznamenali tři body. Od druhé směny nám ale přestala fungovat pálka. Lépe vystihnuto nám všechny odpaly mířily přímo do otrokovických rukavic. Soupeř si navýšil vedení ve druhé směně a také ho již udržel. Zaznamenali jsme prohru 3:8.

Ve druhém zápase s neustále se lepšící Ostravou disponující atletickými typy hráčů a hráček byla vyrovnaná pouze první směna a to vinou našich chyb v obraně. Poté už jsme se rozpálili a nakonec přesvědčivě zvítězili 15:6 a i potřetí tohoto soupeře zdolali.

V nejtěžším zápase s výrazně posilněným Těšínem jsme takřka neměli šanci. Věkově jasně nejstarší tým disponující spoustou silných pálkařů nedal tomu našemu skládajícímu se z hráčů od 6. do 9. třídy šanci a přesvědčivě vyhrál 13:5. I když nutno poznamenat, že druhou směnu jsme nasypali 4 body ve třetí měli mít ještě dohrávku (která se nakonec z časových důvodů nekonala), takže výsledek nemusel být tak krutý. Soupeř ale nakonec celý turnaj přesvědčivě vyhrál a dostal se do čela naší skupiny.

 

Náš tým sice klesl na průběžné třetí místo, avšak zhruba za měsíc a půl v Ostravě budeme opět připraveni minimálně se poprat o zlepšení našeho postavení v tabulce!

Výsledky turnaje

Celková tabulka po 3. kole

Fotogalerie