Kalendář akcí
4. kolo Moravské softballové ligy žáků
12.09.2017 16:44
17.9., Kunovice
Rozpis:
Hřiště A
Hřiště B
10.00
Kunovice A – Brno B
Brno W – Kunovice B
11.20
Břeclav – Kunovice A
Brno W – Brno B
12.40
Kunovice B –...
5. kolo Moravskoslezské softballové ligy kadetů:
11.09.2017 10:30
16.9. Kunovice
10.00 Kunovice - Brno (hřiště A)
Otrokovice - Břeclav (hřiště B)
11.20 Břeclav - Kunovice (B)
12.40 Brno - Otrokovice (B)
14.00 Brno - Břeclsav
15.20 Kunovice - Otrokovice
4. kolo Moravské teeballové ligy
08.06.2017 16:38
Neděle, 11.6. Brno
Rozpis:
1
09:30
Sever Brno
Blansko
:
2
10:10
Břeclav
Kunovice
:...
MČR ve školním beeballu
29.05.2017 20:05
Choceň, středa 31.5. 2017
Rozpis:
10:30 - EP Brno - Šitbořice
11:10 - Šitbořice - Doloplazy
12:30 - Šitbořice - Havlíčkův Brod
13:30 - Rakvice - Šitbořice
- o umístění??
4. kolo Moravskoslezské softbalové ligy kadetů
25.05.2017 19:58
27.5. Frýdek Místek
Rozpis:
1, Těšín - Otrokovice - 10:00 - 11:15
2, Otrokovice - Brno - 11:30 - 12:45
3. Brno - Těšín - 13:00 - 14:15
Školní ligy v Brně!
14.05.2017 15:19
Den konání: 15.5. 2017, místo: Brno, Nový Lískovec, areál pod plachtami
1. turnaj Školní TeeBallové ligy Brno
1. – 9:30 – ZŠ Šlapanice : ZŠ Elišky Přemyslovny Brno
2. – 10:10 – ZŠ Šitbořice : ZŠ Šlapanice
3. – 10:50 – ZŠ Elišky Přemyslovny : ZŠ Šitbořice
Délka zápasu 30 minut.
2....
3. kolo Moravské t-ballové ligy
03.05.2017 10:38
Neděle, 7.5., Blansko
Rozpis:
1. – 9:30 – Hřiště "D" - Olympia Blansko : SK Sever Brno
2. – 10:10 – Hřiště "D" - Snails Kunovice : Duhovka Břeclav
3. – 10:55 – Hřiště "B" - Dhuovka Břeclav : Olympia Blansko
4. – 10:55 – Hřiště "D" - SK Sever Brno : Snails Kunovice
5. – 11:40 – Hřiště "D" - Snails...
3. kolo Moravské softbalové ligy žáků
03.05.2017 10:38
pondělí, 8.5., Brno
Rozpis:
9.00 Brno A - Kunovice
9.50 Kunovice - Brno B
10.40 Břeclav - Brno A
11.30 Otrokovice - Kunovice
12.20 Kunovice - Břeclav
13.10 Brno B - Otrokovice
14.00 Břeclav - Brno B
14.50 Otrokovice - Brno A
15.40 Břeclav - Otrokovice
16.30 Brno A - Brno B
konec...
3. kolo Moravskoslezské ligy kadetů
27.04.2017 20:04
1.5. Brno!!!
Rozpis:
1. – 9:00 – SK Sever Brno : Predators Otrokovice
2. – 10:15 – SKG Český Těšín : Snails Kunovice
3. – 11:30 – Snails Kunovice : Predators Otrokovice
4. – 12:45 – SKG Český Těšín : SK Sever Brno
5. – 14:00 – Predators Otrokovice : SKG Český Těšín
6. – 15:15 – SK Sever Brno :...
2. kolo Moravské ligy kadetů
24.03.2017 08:11
neděle, 2.4. 2017, Břeclav
9:00 - Locos Břeclav - Sever Brno
12:45 - Sever Brno - Snails Kunovice
14:00 - Sever Brno - Český Těšín